Grąžinimo garantija

Vitolize vyrams

Anksčiau ar vėliau su rūpesčiais dėl prostatos susiduria kiekvienas vyras. „Vit♂lize“ pagamintas „Forever Pr♂6“ pagrindu, tačiau jame daugiau maistinių medžiagų, daugiau lengvai pasisavinamų maistinių medžiagų formų ir daugiau veiksmingų augalinių komponentų.

Vartodami „Vit♂lizeTM“, sveikai maitindamiesi ir reguliariai sportuodami išsaugosite sveiką prostatą. Šis ypatingas, kruopščiai pagamintas produktas – labai veiksmingas įvairių medžiagų derinys. Jame yra žolelių, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, padėsiančių išsaugoti normalų šlapimo nutekėjimą, optimalią sėklidžių funkciją ir sveiką prostatą.

Patentuotas augalinių medžiagų derinys

„Vit♂lize“ sukurtas panaudojant patentuotą augalinių medžiagų mišinį, kuriame yra gulsčiųjų serenojų, afrikinių slyvmedžių ir moliūgų sėklų. Jau ne vieną šimtmetį
šie augalai vartojami siekiant išsaugoti sveiką prostatą.

Ypatingas maistinių medžiagų derinys

„Vit♂lize“ – tai specialiai vyrams sukurtas maistinių medžiagų derinys, padedantis išsaugoti sveikatą ir optimalią prostatos funkciją. Vitaminai C, D, E ir B6 būtini siekiant išsaugoti sveiką prostatą. Šie vitaminai papildyti dviem mineralais – selenu ir cinku; moksliniais tyrimais įrodyta, kad jie ypač svarbūs sveikai prostatai. „Vit♂lizeTM“ taip pat yra tiek kvercetino ir likopeno, kiek reikia siekiant užtikrinti optimalų poveikį prostatai.

• Patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra gulsčiųjų serenojų, afrikinių slyvų ir moliūgų sėklų.

• Optimalios maistingų medžiagų proporcijos sveikai prostatai.

• Polifenolių kiekis prilygsta viename granato vaisiuje esančiam jų kiekiui.

Kitos sudedamosios dalys: želatina, glicerinas, išgrynintas vanduo, bičių vaškas, sojų lecitinas, saldžiavaisio pupmedžio ekstraktas. Yra sojų.

Rekomenduojama: po 2 kapsules per dieną kaip maisto papildą.

Kiekis: 60 gelio kapsulių.                                                                 Kaina: 89 Lt.


Įsigykite Vitolize vyrams elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 15% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  3 klausimai - atsiliepimai. Vitolize vyrams

  Kilo klausimų? Pabandei ir patiko/nepatiko? Išdėstyk viską čia!

   

   

   

  Įraše galite naudoti šias HTML žymes

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  *