Grąžinimo garantija

Vitolize moterims

Varginantys PMS simptomai, nemalonūs pojūčiai menopauzės metu ir sutrikusi šlapimo takų veikla gali būti susiję su hormonų pokyčiais ir tam tikrų medžiagų trūkumu. „Vit♀lize“ – natūralus, daug antioksidantų turinčių vaisių, žolelių, vitaminų ir mineralų derinys, sukurtas atsižvelgiant į ypatingus moterų poreikius.

Patentuotas augalinių medžiagų derinys

„Vit♀lize“ – patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra obuolių, pasifloros žiedų ir kininio citrinvyčio. Visi šie augalai jau ne vieną šimtmetį vartojami siekiant atstatyti hormonų pusiausvyrą ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

„Vit♀lize“ yra ir spanguolių miltelių, kurių nauda sveikatai įrodyta klinikiniais tyrimais. „Forever Living Products“ spanguolių miltelius ruošia patentuotu būdu. Tokio unikalaus gamybos būdo dėka skrandžio sultys nesunaikina naudingų spanguolių savybių, todėl maistinės medžiagos patenka toliau į žarnyną ir ten palaipsniui absorbuojamos.

Ypatingas maistingų medžiagų derinys

„Vit♀lize“ yra ypatingo, specialiai medžiagų derinio, padedančio išsaugoti sveikatą ir hormonų pusiausvyrą. Magnis, vitaminas C ir vitaminas B būtini hormonų gamybai, tačiau jų kiekis organizme greitai mažėja dėl streso ar vartojant įprastus vaistus, įskaitant kontraceptikus ir pakaitinės hormonų terapijos preparatus. Šie vitaminai derinami su patentuotos formos geležimi ir kalciu – dviem mineralais, ypač reikalingais sveikai širdžiai, kraujagyslėms ir kaulams. Maistinių medžiagų proporcijos puikiai subalansuotos, todėl jų poveikis bus optimalus.

• Patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra obuolių, pasifloros žiedų ir kininio citrinvyčio uogų.

• Padeda išsaugoti hormonų pusiausvyrą, kad visada jaustumėtės puikiai.

• Sukurta specialiai moterims.

• Patentuotu būdu paruošti spanguolių milteliai, kurių nauda sveikatai įrodyta klinikiniais tyrimais.

Kitos sudedamosios dalys: mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, stearino rūgštis, kroskarmeliozės natrio druska, silicio dioksidas, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, magnio stearatas, dekstrozė, vidutinės grandies trigliceridai (MCT), trinatrio citratas.

Rekomenduojama: po 2 tabletes du kartus per dieną kaip maisto papildą.

Kiekis: 120 tablečių.                                                                 Kaina: 94 Lt.


Įsigykite Vitolize moterims elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 15% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  6 klausimai - atsiliepimai. Vitolize moterims

  • Dija

   Kiek rekomenduojama vartoti moterims vitaminus “Vitolize”, geriant kaip rekomenduojama po 2 tabletes 2kartus per dieną?

  • Dija,

   Tai priklauso, dėl kokios priežasties vartojate Vitolize.

  • Rima

   Pradėjau naudoti Vitolize moterims menopauzės simptomams palengvinti. Jaučiuosi geriau. Kiek laiko juos galiu vartoti be pertraukos nurodytomis dozėmis.

  • Rima,

   Vitolize ir Nulti Maca skirti moterims. Galima vartoti pakaitomis po mėnesį ar po 2 mėnesius. Vartojimo ribojimui kompanija rekomendacijų nepateikia.
   Tai labai individualu. Galite padaryti pertrauką, žiūrėkite, kaip jums geriau.

  • daina

   Noreciau pasiteirauti ka patariate naudoti del slapimo taku daznai tenka lakstyti i tualeta

  • Daina,

   Tai gali būti priežastis ne šlapimo takai, bet šlapimo pūslė. Rekomenduojama gerti Alavijo ir uogų nektarą http://www.forever.lt/aloe-vera-gerimai/alaviju-ir-uogu-nektaras/.Vitolize moterims be abejo tinka. Bet pirmiausia rekomenduojama pagerti Natūralių Alavijo sulčių, kurios pasiekia visus organus ir labai gerai valo. Jei dar turėsite klausimų, rašykite.

  Kilo klausimų? Pabandei ir patiko/nepatiko? Išdėstyk viską čia!

   

   

   

  Įraše galite naudoti šias HTML žymes

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  *